Skip to main content

NASZ ZESPÓŁ

MARTYNA BIELAWSKA

BUNGEE MASTER INSTRUCTOR

Jestem pedagogiem kultury fizycznej i zdrowotnej, trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki i fitness. Czynną zawodniczką i reprezentantką Polski w lekkoatletyce, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w trójskoku i skoku wzwyż, a także kilkukrotną reprezentantką Polski na arenie międzynarodowej. Od 15 lat jestem związana ze sportem zawodowym, wiec aktywność fizyczna była, jest i bedzie nieodzownym elementem mojego życia. Ostatnio moje serce skradł trening na linach bungee, który znajduje szerokie zastosowanie w treningu fitness jak i w treningu sportowym. Jest to trening dzieki któremu spalamy mnóstwo kalorii, angażujemy i wzmacniamy wszystkie grupy mięśniowe a co najważniejsze, produkujemy ogromna dawkę endorfin na cały dzień. Moje motto brzmi: „jesli potrafisz CHCIEĆ – potrafisz tez to OSIĄGNĄĆ” – tego nauczył mnie sport i teraz ja uczę tego na zajęciach.

KATARZYNA GRACZYK

BUNGEE MASTER INSTRUCTOR

Jestem tancerką, instruktorką Pole Dance, Aerial Hoop i Stretchingu. Kocham ruch i wyzwania. Zawsze kręciły mnie alternatywne i niszowe zajęcia fizyczne. Spędziłam pół życia tańcząc, co dało mi dużą świadomości ciała. Kolejnym krokiem był Pole Dance, który, łącząc taneczną grację ze sportową siłą, okazał się miłością od pierwszego spinu. Różne formy aktywności fizycznej, którymi się zajmowałam, pozwoliły mi rozwijać się w różnych kierunkach, a lata prowadzenia zajęć, zarówno grupowych, jak i indywidualnych, nauczyły efektywnej pracy z kursantem oraz pomogły wypracować własną metodykę prowadzenia zajęć. Czemu bungee? Bo latanie nad ziemią jest fascynujące. Ale bungee daje o wiele więcej możliwości na rożnorodne treningi: wzmacnianie, wysmuklanie, stabilizacja, cardio, tabata, taniec. Angażuje mięśnie głębokie i nie obciąża stawów. A przy tym jest świetną zabawą.

ILONA FLIGIEL

BUNGEE MASTER INSTRUCTOR

Jestem magistrem Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, Instruktorem fitness oraz Instruktorem Fit and Jump. Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Biegałam, pływałam, tańczyłam – szukałam aktywności, która sprawi, że się zakocham. I stało się! Poszłam na zajęcia fitness i zaiskrzyło! Odkąd jestem instruktorem szukam zajęć, które są inne niż wszystkie! Dlatego też padło na bungee! Jest to niesamowity sport, który pozwala nie tylko pozbyć się kilkuset kalorii ale także wzmacnia całe ciało! Sport ekstremalny połączony z zajęciami fitness, po prostu bajka!

ZOSTAŃ INSTRUKTOREM

BUNGEE INSTRUCTOR

ZOSTAŃ INSTRUKTOREM

BUNGEE INSTRUCTOR

ZOSTAŃ INSTRUKTOREM

BUNGEE INSTRUCTOR