Skip to main content

BUNGEE GYM

NAJNOWSZA FORMA FITNESSU

Bungee Gym to fantastyczny pomysł na organizację zajęć dla osób znudzonych standardowymi formami aktywności fizycznej. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness, zawodowych sportowców i pasjonatów tańca są stworzone tak, by każdy uczestnik zajęć wyszedł z sali zadowolony z efektu ćwiczeń i chciał wrócić po więcej.

Sprzęt produkowany jest w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo. Doświadczenie w pracy z klientem pomogło nam w projektowaniu i doskonaleniu technologii lin i uprzęży, które są niezbędne przy organizacji zajęć.

Prowadzimy również szkolenia i uczymy instruktorów, nie tylko po to by potrafili ćwiczyć na Bungee Gym, ale również, by potrafili przekazać wiedzę kursantom oraz zarażali ich pasją do najnowszej i najfajniejszej formy fitnessu ostatnich lat.
Możesz po prostu kupić Bungee Gym i zacząć latać lub dołączyć do nas jako partner i mieć dostęp do pełnego programu fitnessowego Bungee Gym. Czekamy na Ciebie.

START FLYING!