BUNGEE GYM

NAJNOWSZA FORMA FITNESSU

Bungee Gym to fantastyczny pomysł na organizację zajęć dla osób znudzonych standardowymi formami aktywności fizycznej. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness, zawodowych sportowców i pasjonatów tańca są stworzone tak, by każdy uczestnik zajęć wyszedł z sali zadowolony z efektu ćwiczeń i chciał wrócić po więcej.

Sprzęt produkowany jest w Polsce, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo. Doświadczenie w pracy z klientem pomogło nam w projektowaniu i doskonaleniu technologii lin i uprzęży, które są niezbędne przy organizacji zajęć.

Prowadzimy również szkolenia i uczymy instruktorów, nie tylko po to by potrafili ćwiczyć na Bungee Gym, ale również, by potrafili przekazać wiedzę kursantom oraz zarażali ich pasją do najnowszej i najfajniejszej formy fitnessu ostatnich lat.
Możesz po prostu kupić Bungee Gym i zacząć latać lub dołączyć do nas jako partner i mieć dostęp do pełnego programu fitnessowego Bungee Gym. Czekamy na Ciebie.

START FLYING!