NASZ TEAM

#BUNGEEGYMTEAM

Arrow
Arrow

Slider

BUNGEE MASTER INSTRUCTOR

KATARZYNA GRACZYK

Jestem tancerką, instruktorką Pole Dance, Aerial Hoop i Stretchingu. Kocham ruch i wyzwania. Zawsze kręciły mnie alternatywne i niszowe zajęcia fizyczne.
Spędziłam pół życia tańcząc, co dało mi dużą świadomości ciała. Kolejnym krokiem był Pole Dance, który, łącząc taneczną grację ze sportową siłą, okazał się miłością od pierwszego spinu.
Różne formy aktywności fizycznej, którymi się zajmowałam, pozwoliły mi rozwijać się w różnych kierunkach, a lata prowadzenia zajęć, zarówno grupowych, jak i indywidualnych, nauczyły efektywnej pracy z kursantem oraz pomogły wypracować własną metodykę prowadzenia zajęć.
Czemu bungee? Bo latanie nad ziemią jest fascynujące. Ale bungee daje o wiele więcej możliwości na rożnorodne treningi: wzmacnianie, wysmuklanie, stabilizacja, cardio, tabata, taniec. Angażuje mięśnie głębokie i nie obciąża stawów.  A przy tym jest świetną zabawą.

BUNGEE MASTER INSTRUCTOR

MARTYNA BIELAWSKA

Jestem pedagogiem kultury fizycznej i zdrowotnej, trenerem personalnym, instruktorem kulturystyki i fitness. Czynną zawodniczką i reprezentantką Polski w lekkoatletyce, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w trójskoku i skoku wzwyż, a także kilkukrotną reprezentantką Polski na arenie międzynarodowej. Od 15 lat jestem związana ze sportem zawodowym, wiec aktywność fizyczna była, jest i bedzie nieodzownym elementem mojego życia. Ostatnio moje serce skradł trening na linach bungee, który znajduje szerokie zastosowanie w treningu fitness jak i w treningu sportowym. Jest to trening dzieki któremu spalamy mnóstwo kalorii, angażujemy i wzmacniamy wszystkie grupy mięśniowe a co najważniejsze, produkujemy ogromna dawkę endorfin na cały dzień. Moje motto brzmi: „jesli potrafisz CHCIEĆ - potrafisz tez to OSIĄGNĄĆ" - tego nauczył mnie sport i teraz ja uczę tego na zajęciach 🙂